مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تعارض در گروه - 60 اسلاید

پاورپوینت تعارض  در گروه - 60 اسلاید

پاورپوینت تعارض  در گروه 

پاورپوینت تعارض  در گروه 

پاورپوینت تعارض  در گروه 

پاورپوینت تعارض  در گروه 

پاورپوینت تعارض  در گروه 

nگروه به جای حذف همه منابع نفاق باید تعارض را اداره کند. وقتی که اعضای گروه خود را در حال بحث با دیگران می یابند، آنها باید با مشکل برخورد کنند و برای حل اختلاف تشریک مساعی نمایند. اگر تعارض به مرحله اوج خود برسد اعضاء باید خصومتشان را کنترل کنند، مارپیچ تعارض را در هم شکنند و بار دیگر چشم انداز همیارانه پیدا کنند. اعضای گروه باید از راه مذاکره ی یکپارچه و منسجم راه حل های تازه و خلاق در مورد مسایل خود ابداع کنند. اگر تعارض به شیوه مناسب اداره و حل شود به جای آنکه مسأله ای باشد که باید حذف گردد، به یک منبع با ارزش تبدیل می شود (فورسایت، 1380).
n
nپرستار بهداشت جامعه به عنوان رهبر گروه در حل تعارضات نقش کلیدی دارد. دو اقدام اصلی رهبر در تعارض عبارت است از: 1- بیطرف باقی بماند، 2- درک تعارض را میان اعضای گروه تسهیل نماید. وی ابتدا باید تضادی که باعث بوجود آمدن تعارض شده را شناسایی کند و شرایط را طوری فراهم نماید که گروه، تعارض را به عنوان ابزار ارزیابی و تولید ایده ها پذیرفته و از خشم و عصبانیت اعضای گروه جلوگیری شود.

پاورپوینت تعارض  در گروه 

پاورپوینت تعارض  در گروه 

n
nداور               Arbitrator
nشخص ثالثی است که می تواند دستور به توافق دهد. گاهی داور به صورت در خواست طرفهای در گیر پا در میانی می کند و گاهی طبق مفاد یا شرایط مندرج در قرداد، الزاماً دستور به توافق می دهد.
nمزیت داور بر واسطه این است که اصولا مواردی که به داور مراجعه می کنند به نتیجه می رسند. این که آیا نتیجه کار داور منفی باشد یا خیر به قدرت و اعمال نفوذ وی بر طرفهای مذاکره و دعوا بستگی دارد. میزان اختیارات داور به مقرراتی بستگی دارد که طرفهای در گیر به آن پایبندند.

متن فوق تنها قسمتی از پاورپوینت تعارض  در گروه است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تعارض  در گروه از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Taaroz_dar_gorooh_2112990_7766.zip772.8k